UPS Kargonun ilaç ve yaşam bilimleri bölümü olan UPS Healthcare, Şangay’dak dizayn ettigi yeni bir tesis ile koronavirüs ve diger salgin ve hastalik ilaclari  ile ilgili, dağıtım alanı da dahil olmak üzere önemli küresel pazarlarda depo ve dağıtım ağını genişletmeyi planliyor.
Firma ayrıca Orta ve Doğu Avrupa’da GDP uyumlu ilaç depoları açıyor ve ABD’nin Louisville’deki UPS Worldport tesisinin yakınında ek bir soğuk zincir deposu kuracak.
UPS Healthcare, devam eden ilaç tesisi geliştirmelerinin bir parçası olarak, Louisville’de ek soğutucu alanı (2 ila 8 santigrat derecede depolama için) ve dondurucu alanı (-20 ila -80 santigrat derecede depolama için) oluşturmayı taahhüt ettiğini söyledi.
Şirket ayrıca Macaristan’daki GSYİH tesisini ve İngiltere’deki GMP alanını genişletiyor. Buna ek olarak, İngiltere’nin Midlands bölgesinde müşterilerin büyümesini kolaylaştırmak için yeni bir GMP deposu ve nakliye merkezi açılacak.
UPS Healthcare başkanı Wes Wheeler: “UPS Healthcare, sağlık sektörüne olan bağlılığımızı gösteren küresel bir dağıtım altyapısı oluşturmaya devam ediyor.
“Daha karmaşık farmasötik ve laboratuvar test gereksinimlerini daha da desteklemek için kalite sistemlerimizi genişletilmiş ağımız boyunca geliştirmeye ve genişletmeye devam edeceğiz.”

Ekonomik fiyatlar
Butik hizmet